شما این محصولات را انتخاب کرده اید

سبد خرید

شناسه پست: 3265
بازدید: 183

لنوو شرکت قدرتمند چینی که حالا دیگر همه آن را می شناسند.این شرکت قدرتمند در زمینه ساخت لوازم دیجیتال به خصوص لپ تاپ شهرت دارد و شرکت لنوو بزرگ ترین تولیدکننده کامپیوتر شخصی در جهان می باشد. لپ تاپ های تولیدی این شرکت برای کاربران با نیاز ها و بودجه های مختلف متفاوت می باشد. لپ تاپ های قدرتمند و گیمینگ و لپ تاپ های میان رده هر کدام برای کاربران با نیازهای متفاوت طراحی شده است .همچنین این لپ تاپ ها بر اساس ویژگی های ظاهری و نوع طراحی توجه بسیاری از کاربران را به خود جلب کرده.
لپ تاپ های این شرکت دارای سری های مختلف با ویژگی های مختلف میباشد برای اینکه کاربران بتوانند لپ تاپ مورد نیاز خود را خریداری کنند. این سری ها دارای کانفیگ های مختلف می باشند.

 

لنوو

 

Legion, Yoga, Ideapad, Thinkpad

 

این شرکت چینی لپ تاپ های خود را در چهار سری تولید و دسته بندی می کند که هر یک از این سری ها دارای مدل های مختلف با ویژگی Essential مختلف می باشند.

 

 

لنوو

 لپ تاپ لنوو Ideapad

لپ تاپ های لنوو در گروه Ideapad را می توان گزینه های عمومی و مناسب انواع کاربران دانست. اگر شما برای بازی معمولی یا تنها کارهای روزمره مانند مرور وب و پیام رسانی و موارد مشابه نیاز به لپ تاپ دارید Ideapad گزینه ی مناسبی خواهد بود. لپ تاپ های Ideapad در مدل های گوناگون با نام گذاری متنوع عرضه میشوند که هرکدام، کارایی متفاوتی دارند. این لپ تاپ ها به اندازه خانواده های
دیگر همچون Thinkpad و Legion سنگین و قدرتمند نیستند، اما تنوع زیادی دارند. در ادامه تفاوت زیرمجموعه های Ideapad را شرح می دهیم:

 

لپ تاپ لنوو 300 Ideapad

مدل های اقتصادی لپ تاپ Ideapad با عدد ۳۰۰ به بازار عرضه می شوند که انواع ۱۷ و ۱۵ و ۱۴ اینچی دارند. اگرچه مشخصات فنی لپ تاپ های 300 Ideapad عالی نیست، اما از نظر هزینه مورد مناسبی برای دانش اموزان و دانشجویان می باشد.

 

لپ تاپ لنوو 100 Ideapad

 

آخرین مدل از لپ تاپ های خانواده Ideapad ، ارزانترین مدل ها هستند که برای مشتریان اقتصادی بهترین گزینه به حساب میروند. این لپ تاپ ها با قیمت پایه ی حدود ۲۵۰ دلار، کارایی معمولی، اما برطرف کردن نیازهای روزمره را برای شما به ارمغان می آورند.

 

لپ تاپ لنوو 700 Ideapad

این لپ تاپ ها گران ترین مدل محصوالت Ideapad به حساب می آیند . لپ تاپ های سری Ideapad 700 بیشترین قدرت و کارایی را دارند و در انواع ۱۵ تا ۱۷ اینچی به بازار عرضه می شوند. لپ تاپ 700 Ideapad ،بهترین مدل لپ تاپ لنوو برای نیازهای روزمره و وظایف پردازشی نه چندان حرفه ای به حساب می آیند.

 

لپ تاپ لنوو 500 Ideapad

این مدل از لپ تاپ های خانواده Ideapad با قیمتی نسبتا ارزان تر از مدل های ۷۰۰ به بازار عرضه میشوند و قدرت پردازشی پایین تری دارند. لپ تاپ هایی با طراحی مرسوم و ساده که در دسته ی میان رده قرار می گیرند و گزینه مناسبی برای کودکان هستند.

 

 

 لپ تاپ لنوو Yoga

همان طور که از نام دسته ی Yoga بر می آید، با لپ تاپ هایی کاملا انعطاف پذیر و چندکاره روبه رو هستیم. کیبورد لپ تاپ لنوو یوگا تا زاویه   ۳۶۰ درجه می چرخد و به نوعی یک لپ تاپ دوکاره به حساب می آیند . از مشخصات اصلی خانواده یوگا نمایشگر لمسی را می توان نام برد که آن ها را به گزینه های جالب توجه برای طرفداران تبلت نیز تبدیل می کند.

بیشتر بخوانید
هنگ کردن لپ تاپ

 

لپ تاپ لنوو 900 Yoga

در این دسته هم از بالا رده ترین لپ تاپ شروع می کنیم. سری یوگا ۹۰۰ گران ترین نسخه از لپ تاپ های Yoga محسوب می شود که مسلما کارایی و قدرت بیشتری را هم به کاربران ارائه می کند. محصولات این دسته در بازه قیمتی ۹۰۰ تا ۱۵۰۰ دلار در بازار عرضه میشوند. لپ تاپ یوگا ۹۰۰ به دلیل قدرت پردازشی بالا، برای انجام وظایفی همچون ویرایش محتوای ویدیویی در کنار قابلیت حمل آسان و طراحی
چشم نواز بهترین مدل لپ تاپ لنوو در دسته ی یوگا به شمار می رود.

 

لپ تاپ لنوو 700 Yoga

لپ تاپ های خانواده یوگا ۷۰۰ نیز عالوه بر قابلیت حمل آسان و کاربری دوگانه، قدرت پردازشی قابل توجه را به کاربر ارائه میدهد . انجام فعالیت های چند وظیفه از مرور وب تا مصرف محتوای رسانه ای و ویرایش تصویر، به راحتی با لپ تاپ های یوگا ۷۰۰ انجام می شود. یکی از حرفه ای ترین محصولات در این دسته، 720 Yoga نام دارد که در دو نوع ۱۳ و ۱۵ اینچی، قابلیت هایی همچون حافظه ی ذخیره سازی
سریع و نمایشگر لمسی 4 Kرا به کاربر ارائه می دهد.

 

لپ تاپ لنوو 500 Yoga

دسته پایین رده از خانوادهی یوگا، نیاز روزمره ی کاربر را به خوبی رفع میکند و مشکلی بابت انجام فعالیت هایی همچون مرور وب، پردازش متن و پیام رسانی ندارد. از مدل های موجود در بازار می توان به 530 Yoga و 510 اشاره کرد که با پردازندههای اینتل و AMD در دسترس قرار دارند.

 

لپ تاپ لنوو 300 Yoga

این مدل از ارزان ترین اعضای خانواده یوگا است که برای انجام ساده ترین وظایف پردازشی طراحی شده است . لپ تاپ های این دسته در ابعاد کوچک ۱۱ اینچی هم در بازار وجود دارند که با قیمت ۲۰۰ دلاری، گزینه های مناسبی برای مشتریان اقتصادی هستند.

 

لپ تاپ لنوو Book Yoga

دسته  Book Yoga به نوعی مشتق از لپ تاپ های دوکاره ی یوگا به حساب می آیند . این لپ تاپ ها هم زمان کاربری لپ تاپ ها و تبلت ها را نیز دارند. کیبورد مورد استفاده در سری یوگا بوک، کارایی چندمنظوره دارد و می توان انواع فعالیت های خلاقانه را با آن انجام داد. اگر بخواهید برای کاربری عادی تایپ کردن از کیبورد یوگا بوک استفاده کنید، دکمه های لمسی آن نیاز شما را برطرف می کنند. کاربری دیگر، طراحی با قلم در پنل کیبورد است که با کوچک کردن رابط کاربری کیبورد در صفحه ی لپ تاپ، می توانید از آن بهره مند شوید.
از قابلیت های جذاب لپ تاپ Book Yoga ترکیب آن با کاغذ برای کاربری های نوشتاری است . برای این کار باید یک برگه کاغذ را روی پنل کیبورد دستگاه قرار دهید و شروع به نوشتن یا طراحی کنید. قلم دستگاه مانند یک قلم عادی متن و تصویر مورد نظر شما را روی کاغذ می کشد و البته، نسخه ی دیجیتالی آن را نیز در نمایشگر لپ تاپ نشان می دهد.

بیشتر بخوانید
هنگ کردن لپ تاپ

 

 لپ تاپ لنوو ThinkPad

لپ تاپ ThinkPad مشهورترین خانواده لپ تاپ ها لنوو است . محصولات این خانواده که نام خود را از برند IBM یدک می کشند، در دسته ی اداری قرار دارند. البته بسیاری از کاربران عادی هم برای کاربری های ساده تا حرفه ای خود، به سراغ لپ تاپ های تینک پد می روند. این محصوالت در برخی نمونه ها قابلیت های امنیتی قابل توجه ای را به کاربر ارائه می دهد و کیفیت ساخت آن ها نیز نشان دهنده  مقاومت
قابل قبول در شرایط مختلف است. اغلب لپ تاپ های سری تینکپد از تراشه ی TPM بهره می برند که فایلهای ذخیره شده در لپ تاپ را
رمزنگاری می کند. اکثر آن ها نیز مجهز به حسگرهای بیومتریک همچون اثر انگشت هستند که ورود به حساب کاربری را آسان تر میکنند. از قابلیت های مرسوم دیگر در لپ تاپ های سری ThinkPad می توان به ویندوز ۱۰ پرو اشاره کرد.

 

لپ تاپ لنوو X ThinkPad

لپ تاپ های سری تینک پد ایکس، قابلیت جابه جایی بسیار عالی را با کارایی پردازشی قابل توجه تا حرفه ای، به کاربر ارائه می دهد . از نسخه های مشهور آن ها می توان به Carbon X1 اشاره کرد که همیشه به خاطر وزن پایین و قدرت مناسب، در میان کامپیوترهای شخصی تحسین شده قرار گرفته اند. از حرفه ایترین نمونه ها نیز می توان به Extreme X1 اشاره کرد که قابلیت های پیشرفته ی گیمینگ و نمایشگر لمسی 4K و پشتیبانی از دالبی ویژن را هم به کاربر ارائه میدهد.

 

لپ تاپ لنوو T ThinkPad

لپ تاپ های سری T بهترین مدل لپ تاپ لنوو از لحاظ دوام و بازدهی باال به شمار می آیند . البته برخی از آنها قابلیت حمل مناسبی را به کاربر ارائه نمی کنند. از نمونه های مشهور می توان T580نام برد که با وجود طراحی نه چندان قابل حمل، مقاومتی عالی را در شرایط گوناگون از خود نشان می دهد و عمر باتری ۲۷ ساعته برای آن عنوان می شود.

 

لپ تاپ لنوو P ThinkPad

این سری از لپ تاپ های تینک پد، لقب ورک استیشن های قابل حمل را دارند . لپ تاپ های سری P نیز مانند سری T دوام باالیی دارند، اما قدرت و قیمت آ نها کمی بیشتر از برادران است. از مدلهای مشهور می توان به P52 اشاره کرد که به عنوان اولین لپ تاپ ورک استیشن لنوو با قابلیت حرفه ای VR شناخته می شود.

 

لپ تاپ لنوو E ThinkPad

سری اقتصادی از خانواده ی تینک پد، گزینه ی مناسبی برای کسب وکارهای کوچک به حساب می آید.  لپ تاپ های سری E ThinkPad با قیمت هایی حدود ۵۰۰ دلار نیز در بازار یافت می شوند و بدون کاهش آنچنان زیاد قدرت و کارایی، مقرون به صرفه تر از نسخه های دیگر می باشد.

 

لپ تاپ لنوو L ThinkPad

سری L از خانوادهی تینک پد هم در میان گزینه های اقتصادی جای دارد که در مدلهای ۱۳ تا ۱۵ اینچ، کارایی قابل قبولی را در اختیار شما قرار می دهد.

 

لپ تاپ لنوو A ThinkPad

کسب و کارهایی که به دنبال لپ تاپ با کارایی متنوع و میان رده هستند، سری A را انتخاب می کنند. این دستگاه ها با پردازندههای Ryzen AMD به بازار عرضه می شوند.

بیشتر بخوانید
لپ تاپ مهندسی

 

 

لنوو

لپ تاپ لنوو 13 Thinkpad

این دسته تنها یک عضو به نام 13 Chromebook دارد که در دسته ی لپ تاپ های مناسب دانش آموزی و دانشجویی قرار می گیرد. علاوه بر مدارس و دانشگاه ها، کسب و کارهای متعددی نیز خرید انبوه لپ تاپ سری تینک پد ۱۳ را در دستور کار قرار داده اند.

 

لپ تاپ لنوو 11e Thinkpad

سری 11e اقتصادی ترین لپ تاپ های تینک پد هستند که به عنوان دستگاه دوم یا لپ تاپ مناسب کودکان، گزینه ی قابل توجه ای به حساب می آید.

 

لپ تاپ لنوو Legion

لپ تاپ های سری Legion به صورت اختصاصی برای گیمرها طراحی شدهاست . انواع گروه های آماتور تا حرفه ای دنیای بازی، میتوانند از گزینه های متعدد موجود در این خانواده بهره ببرند. لپ تاپ های سری Legion به آخرین نسخه ی موجود از پردازنده های لپ تاپ مجهز هستند و با بهره برداری از حافظه ی ذخیره سازی از نوع SSD PCIe ، سرعت قابل توجه ای را در بارگذاری بازی ها ارائه می دهند.
لپ تاپ های Legion به سری Y نیز مشهور هستند.

 

لپ تاپ لنوو Y520 Legion

ارزانترین عضو خانوادهی Legion با پردازنده ی گرافیکی انویدیا 1050 GTX GeForce عرضه میشود که قابلیت اجرای بازی ها با کیفیت قابل توجهی را دارد. البته نسخه ی مجهز به GTX GeForce 1060 نیز قابل خرید است که قابلیت های گرافیکی پیشرفته تر مانند پشتیبانی از واقعیت مجازی دارد. از قابلیت های دیگر این لپ تاپ ها می توان پردازندهی نسل هفتم اینتل و نور پس زمینه ی کیبورد با طراحی
خاص قرمزرنگ انام برد شاره کرد.

 

لپ تاپ لنوو Y720 Legion

لپ تاپ Y720 با مشخصات سخت افزاری کمی بهتر از مدل قبلی به بازار عرضه می شود. این نسخه به صورت پیش فرض با پردازندهی گرافیکی 1060 GTX GeForce در دسترس قرار دارد که قابلیت های واقعیت افزوده و بازی با بالاترین کیفیت و تنظیمات را در اختیار شما قرار دهد. از قابلیت های دیگر نیز می توان نور پس زمینه ی RGB برای کیبورد با قابلیت برنامه ریزی را نام برد.

 

لپ تاپ لنوو Y920 Legion 

حرفه ای ترین محصول خانوادهی Legion امکان اجرای جدیدترین بازی های ویدئویی را بالاترین تنظیمات گرافیکی به کاربر ارائه می کند. این لپ تاپ به پردازنده گرافیکی 1070 GTX مجهز است و همچنین کیبورد مکانیکی RGB ، کارایی آن را در بازی چند برابر میکند. به علاوه، کاربران امکان اورکالک کردن پردازندهی مرکزی و گرافیکی این لپ تاپ را هم دارند.

 

لپ تاپ های بالا، مشهورترین دسته ها از لپ تاپ های شرکت لنوو بودند. درمیان محصوالت این شرکت میتوان لپ تاپ های دیگری را هم یافت که در هیچ یک از دسته بندی های باال قرار نمیگیرند. به عنوان مثال میتوان لپ تاپ های N Lenovo را نام برد که در دسته ی کروم بوک های دانش آموزی قرار می گیرند و دستگاه های دوکاره هستند. خانوادهی دیگر، لپ تاپ های V Lenovo نام دارند که در نسخه های ۱۵ و ۱۴ اینچی با انواع قابلیت های اتصال و ذخیره سازی داده، مخصوص کسب و کارها طراحی شده اند.

بستن
مقایسه